Velkommen til Gauldal Fotballklubb!
Fotballglede, muligheter og utfordringer for alle!
Her er det bare å klikke seg rundt, og ta gjerne kontakt om det er noe du ikke finner.

Trekningsliste loddsalg 2019

Vi gratulerer vinnerne!…

VAKTLISTER EMS CUP 2019

Da er kampoppsett til EMS-CUP…

Treningsavgift 2019

Frist: 01.08.2019Link til…

Bestilling GFK klær

Vanlig bestilling til alle som trenger supplering av klær. Trykk på denne linken.Bestill dine GFK klær her :-)

Er du ny spiller i GFK får du kjøpt oppstartspakken til 500,- og da bruker du denne linken: Bestilling nye utøvere



Årets EMS Cup vil bli arrangert  6 - 8 Sept 2019 
Påmeldingslink kommer

Kommende kamper

Se alle

TrønderEnergi-serien G11 7er avd. 15 Høst

  • 04 mars 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Utleira 3
    Gauldal
    Utleira 3
    0
    7
  • 08 mars 2019 - 19:00
    Gauldal (H) vs. (B) Alvdal
    Gauldal
    Alvdal
    2
    0
  • 11 mars 2019 - 18:30
    Nidelv (H) vs. (B) Gauldal
    Nidelv
    Gauldal
    13
    0
  • 11 mars 2019 - 19:30
    Hegra (H) vs. (B) Gauldal
    Hegra
    Gauldal
    2
    5
  • 11 mars 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Orkla 2
    Gauldal
    Orkla 2
    1
    5
  • 16 mars 2019 - 15:00
    Gauldal (H) vs. (B) Verdal 2
    Gauldal
    Verdal 2
    0
    0
  • 16 mars 2019 - 15:00
    Aasguten (H) vs. (B) Gauldal
    Aasguten
    Gauldal
    2
    2
  • 18 mars 2019 - 18:30
    Charlottenlund (H) vs. (B) Gauldal
    Charlottenlund
    Gauldal
    2
    2
  • 18 mars 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Charlottenlund
    Gauldal
    Charlottenlund
    0
    4
  • 23 mars 2019 - 13:00
    Gauldal (H) vs. (B) Sparbu
    Gauldal
    Sparbu
    7
    1
  • 23 mars 2019 - 15:00
    Kvik 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Kvik 2
    Gauldal
    0
    5
  • 25 mars 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Kattem
    Gauldal
    Kattem
    3
    7
  • 07 april 2019 - 16:00
    Gauldal (H) vs. (B) Tynset
    Gauldal
    Tynset
    9
    0
  • 08 april 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Sjetne
    Gauldal
    Sjetne
    5
    3
  • 08 april 2019 - 18:30
    Ålen /Haltdalen (H) vs. (B) Gauldal
    Ålen /Haltdalen
    Gauldal
    2
    1
  • 09 april 2019 - 18:30
    Sjetne (H) vs. (B) Gauldal
    Sjetne
    Gauldal
    4
    4
  • 09 april 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal
    Oppdal 2
    2
    4
  • 10 april 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Gimse
    Gauldal 2
    Gimse
    14
    3
  • 10 april 2019 - 20:00
    Hegra 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Hegra 2
    Gauldal 2
    7
    15
  • 11 april 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal 2
    Oppdal 2
    8
    8
  • 11 april 2019 - 18:30
    Gimse 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Gimse 2
    Gauldal 2
    5
    1
  • 11 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    0
    12
  • 22 april 2019 - 15:00
    Gauldal (H) vs. (B) Folldal
    Gauldal
    Folldal
    0
    12
  • 22 april 2019 - 18:00
    Ranheim (H) vs. (B) Gauldal
    Ranheim
    Gauldal
    2
    6
  • 23 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    3
    7
  • 23 april 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Leinstrand
    Gauldal
    Leinstrand
    10
    3
  • 24 april 2019 - 17:45
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Lensvik
    Gauldal 2
    Lensvik
    6
    9
  • 24 april 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal 2
    Oppdal 2
    22
    3
  • 25 april 2019 - 18:30
    Leik (H) vs. (B) Gauldal
    Leik
    Gauldal
    3
    6
  • 25 april 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Leinstrand
    Gauldal 2
    Leinstrand
    3
    3
  • 26 april 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Sverresborg
    Gauldal 2
    Sverresborg
    4
    1
  • 28 april 2019 - 13:00
    Gauldal (H) vs. (B) Tylldal
    Gauldal
    Tylldal
    2
    1
  • 28 april 2019 - 17:00
    Budal (H) vs. (B) Gauldal
    Budal
    Gauldal
    4
    5
  • 29 april 2019 - 18:30
    Sokna (H) vs. (B) Gauldal 2
    Sokna
    Gauldal 2
    1
    0
  • 29 april 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Ranheim
    Gauldal
    Ranheim
    0
    3
  • 30 april 2019 - 17:00
    Buvik (H) vs. (B) Gauldal
    Buvik
    Gauldal
    0
    0
  • 30 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    8
    4
  • 01 mai 2019 - 15:00
    Charlottenlund 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Charlottenlund 2
    Gauldal
    0
    9
  • 01 mai 2019 - 20:00
    Gimse 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Gimse 2
    Gauldal 2
    11
    3
  • 02 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gauldal
    Utleira
    Gauldal
    0
    4
  • 02 mai 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Støren
    Gauldal 2
    Støren
    2
    26
  • 02 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Heimdal
    Gauldal
    Heimdal
    4
    2
  • 02 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Gimse 2
    Gauldal
    Gimse 2
    2
    3
  • 02 mai 2019 - 21:00
    Melhus 3 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Melhus 3
    Gauldal 2
    0
    11
  • 03 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    4
    14
  • 03 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal 2
    Gauldal
    0
    0
  • 04 mai 2019 - 15:00
    Gauldal (H) vs. (B) Singsås
    Gauldal
    Singsås
    2
    5
  • 05 mai 2019 - 17:00
    Hommelvik 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Hommelvik 2
    Gauldal 2
    1
    16
  • 06 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    5
    0
  • 06 mai 2019 - 20:00
    Sokna 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Sokna 2
    Gauldal 2
    3
    2
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Gauldal
    Støren
    Gauldal
    8
    4
  • 07 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Melhus 2
    Gauldal
    Melhus 2
    4
    8
  • 08 mai 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Vanvik 2/Stadsbygd 2
    Gauldal 2
    Vanvik 2/Stadsbygd 2
    11
    1
  • 09 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Gimse
    Gauldal
    Gimse
    0
    7
  • 09 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Strindheim 2
    Gauldal
    Strindheim 2
    0
    0
  • 09 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Støren
    Gauldal
    Støren
    0
    0
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Gauldal 2
    Rennebu
    Gauldal 2
    2
    8
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Orkanger 3 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Orkanger 3
    Gauldal 2
    9
    5
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Gauldal 2
    Oppdal
    2
    4
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Melhus
    Gauldal
    Melhus
    25
    1
  • 11 mai 2019 - 13:00
    Alvdal 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Alvdal 2
    Gauldal
    3
    2
  • 12 mai 2019 - 18:00
    Strindheim (H) vs. (B) Gauldal
    Strindheim
    Gauldal
    10
    2
  • 13 mai 2019 - 18:00
    Gauldal (H) vs. (B) Strindheim 3
    Gauldal
    Strindheim 3
    4
    2
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Gauldal
    Støren
    Gauldal
    5
    0
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Gauldal
    Gimse
    Gauldal
    3
    5
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Heimdal 2 7er
    Gauldal
    Heimdal  2 7er
    3
    3
  • 15 mai 2019 - 18:30
    Singsås (H) vs. (B) Gauldal
    Singsås
    Gauldal
    0
    0
  • 15 mai 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Leik 2
    Gauldal 2
    Leik 2
    3
    1
  • 15 mai 2019 - 20:00
    Buvik 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Buvik 2
    Gauldal 2
    1
    11
  • 16 mai 2019 - 19:15
    Melhus 3 (H) vs. (B) Gauldal
    Melhus 3
    Gauldal
    0
    9
  • 16 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Orkanger
    Gauldal
    Orkanger
    7
    0
  • 16 mai 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Leik 2
    Gauldal 2
    Leik 2
    0
    0
  • 19 mai 2019 - 19:00
    Klæbu 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Klæbu 2
    Gauldal 2
    5
    3
  • 20 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Byåsen
    Gauldal
    Byåsen
    2
    6
  • 20 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Strindheim 2
    Gauldal
    Strindheim 2
    0
    4
  • 20 mai 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Ålen 2
    Gauldal
    Ålen 2
    0
    5
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Orkdal (H) vs. (B) Gauldal
    Orkdal
    Gauldal
    4
    2
  • 21 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Buvik
    Gauldal
    Buvik
    7
    2
  • 21 mai 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Hommelvik 2
    Gauldal 2
    Hommelvik 2
    4
    5
  • 22 mai 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Orkdal 2
    Gauldal
    Orkdal 2
    0
    0
  • 22 mai 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Hegra 2
    Gauldal 2
    Hegra 2
    12
    0
  • 23 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Oppdal 2
    Gauldal 2
    7
    7
  • 23 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Klæbu
    Gauldal
    Klæbu
    3
    4
  • 23 mai 2019 - 20:00
    Melhus 2 7er (H) vs. (B) Gauldal
    Melhus 2 7er
    Gauldal
    5
    4
  • 24 mai 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Orkanger 3
    Gauldal 2
    Orkanger 3
    6
    5
  • 25 mai 2019 - 12:00
    Astor 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Astor 2
    Gauldal 2
    2
    5
  • 26 mai 2019 - 18:00
    Gauldal (H) vs. (B) Leik
    Gauldal
    Leik
    5
    3
  • 26 mai 2019 - 18:00
    Gauldal (H) vs. (B) Skaun 2
    Gauldal
    Skaun 2
    0
    0
  • 27 mai 2019 - 18:30
    Nationalkameratene (H) vs. (B) Gauldal
    Nationalkameratene
    Gauldal
    6
    1
  • 27 mai 2019 - 19:30
    Røros 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Røros 2
    Gauldal
    9
    1
  • 28 mai 2019 - 18:00
    Gauldal (H) vs. (B) Oppdal
    Gauldal
    Oppdal
    2
    1
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gauldal
    Utleira
    Gauldal
    4
    1
  • 28 mai 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Glimt /Orkanger 4
    Gauldal 2
    Glimt /Orkanger 4
    6
    4
  • 28 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Buvik
    Gauldal
    Buvik
    13
    2
  • 29 mai 2019 - 20:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Oppdal 2
    Gauldal 2
    2
    12
  • 30 mai 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Gauldal 2
    Støren
    Gauldal 2
    7
    2
  • 30 mai 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Sverresborg 2
    Gauldal
    Sverresborg 2
    1
    2
  • 30 mai 2019 - 20:00
    Leinstrand (H) vs. (B) Gauldal 2
    Leinstrand
    Gauldal 2
    5
    6
  • 31 mai 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Nidelv
    Gauldal 2
    Nidelv
    1
    17
  • 01 juni 2019 - 14:00
    Gauldal (H) vs. (B) Os/Nansen
    Gauldal
    Os/Nansen
    1
    5
  • 02 juni 2019 - 18:00
    Ålen /Haltdalen (H) vs. (B) Gauldal 2
    Ålen /Haltdalen
    Gauldal 2
    7
    0
  • 03 juni 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Astor 2
    Gauldal
    Astor 2
    1
    3
  • 04 juni 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Gauldal
    Gimse
    Gauldal
    12
    2
  • 04 juni 2019 - 18:30
    Heimdal (H) vs. (B) Gauldal
    Heimdal
    Gauldal
    4
    4
  • 05 juni 2019 - 18:30
    Svorkmo (H) vs. (B) Gauldal 2
    Svorkmo
    Gauldal 2
    8
    6
  • 05 juni 2019 - 18:30
    Melhus (H) vs. (B) Gauldal
    Melhus
    Gauldal
    2
    2
  • 05 juni 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Gimse 2
    Gauldal 2
    Gimse 2
    2
    8
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Rennebu
    Gauldal 2
    Rennebu
    3
    5
  • 06 juni 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Meldal
    Gauldal
    Meldal
    0
    0
  • 06 juni 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Melhus 3
    Gauldal 2
    Melhus 3
    11
    1
  • 07 juni 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Freidig
    Gauldal
    Freidig
    3
    0
  • 08 juni 2019 - 14:00
    Tolga-Vingelen (H) vs. (B) Gauldal
    Tolga-Vingelen
    Gauldal
    1
    12
  • 08 juni 2019 - 14:00
    Sokna (H) vs. (B) Gauldal
    Sokna
    Gauldal
    3
    1
  • 10 juni 2019 - 17:45
    Vanvik 2/Stadsbygd 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Vanvik 2/Stadsbygd 2
    Gauldal 2
    1
    6
  • 10 juni 2019 - 18:00
    Gauldal (H) vs. (B) Rennebu
    Gauldal
    Rennebu
    0
    0
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Trønder-Lyn (H) vs. (B) Gauldal 2
    Trønder-Lyn
    Gauldal 2
    12
    1
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Kolstad (H) vs. (B) Gauldal 2
    Kolstad
    Gauldal 2
    12
    1
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Gauldal
    Gimse
    Gauldal
    3
    1
  • 10 juni 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Sokna 2
    Gauldal 2
    Sokna 2
    6
    3
  • 11 juni 2019 - 18:30
    Leik 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Leik 2
    Gauldal 2
    2
    5
  • 11 juni 2019 - 18:30
    Melhus (H) vs. (B) Gauldal
    Melhus
    Gauldal
    2
    13
  • 11 juni 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Kolstad
    Gauldal
    Kolstad
    3
    9
  • 12 juni 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Melhus 3
    Gauldal
    Melhus 3
    14
    3
  • 13 juni 2019 - 18:30
    Sokna (H) vs. (B) Gauldal
    Sokna
    Gauldal
    0
    0
  • 13 juni 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Nardo 2
    Gauldal
    Nardo 2
    1
    4
  • 13 juni 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Rennebu
    Gauldal
    Rennebu
    7
    2
  • 14 juni 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal 2
    Oppdal 2
    1
    9
  • 14 juni 2019 - 19:00
    Gauldal (H) vs. (B) Ålen
    Gauldal
    Ålen
    1
    4
  • 17 juni 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Buvik 2
    Gauldal 2
    Buvik 2
    11
    7
  • 17 juni 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Charlottenlund 2
    Gauldal
    Charlottenlund  2
    1
    1
  • 17 juni 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Klæbu 2
    Gauldal 2
    Klæbu 2
    0
    6
  • 20 juni 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Strindheim 3
    Gauldal 2
    Strindheim 3
    0
    9
  • 20 juni 2019 - 20:00
    Leik 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Leik 2
    Gauldal 2
    0
    0
  • 21 juni 2019 - 19:00
    Alvdal (H) vs. (B) Gauldal
    Alvdal
    Gauldal
    1
    5
  • 24 juni 2019 - 20:00
    Hommelvik 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Hommelvik 2
    Gauldal 2
    2
    11
  • 29 juni 2019 - 15:00
    Folldal (H) vs. (B) Gauldal
    Folldal
    Gauldal
    10
    0
  • 10 august 2019 - 16:00
    Tylldal (H) vs. (B) Gauldal
    Tylldal
    Gauldal
    3
    1
  • 12 august 2019 - 18:30
    Sverre (H) vs. (B) Gauldal
    Sverre
    Gauldal
    9
    2
  • 12 august 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Leinstrand
    Gauldal 2
    Leinstrand
    6
    8
  • 14 august 2019 - 20:00
    Flatås 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Flatås 2
    Gauldal 2
    3
    5
  • 15 august 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Brekken
    Gauldal
    Brekken
    3
    2
  • 16 august 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Buvik
    Gauldal
    Buvik
    0
    5
  • 17 august 2019 - 14:00
    Singsås (H) vs. (B) Gauldal
    Singsås
    Gauldal
    7
    1
  • 18 august 2019 - 17:00
    Astor (H) vs. (B) Gauldal
    Astor
    Gauldal
    11
    1
  • 19 august 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Gimse 2
    Gauldal 2
    Gimse 2
    8
    1
  • 20 august 2019 - 18:30
    Rindal (H) vs. (B) Gauldal 2
    Rindal
    Gauldal 2
    6
    9
  • 21 august 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Charlottenlund 3
    Gauldal
    Charlottenlund 3
    4
    4
  • 21 august 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Charlottenlund 3
    Gauldal
    Charlottenlund  3
    10
    3
  • 22 august 2019 - 18:30
    Trygg/Lade (H) vs. (B) Gauldal
    Trygg/Lade
    Gauldal
    3
    1
  • 22 august 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Orkanger 2
    Gauldal 2
    Orkanger 2
    0
    0
  • 22 august 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Sverresborg
    Gauldal
    Sverresborg
    3
    4
  • 22 august 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) KIL/Hemne
    Gauldal
    KIL/Hemne
    12
    0
  • 22 august 2019 - 20:00
    Freidig 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Freidig 2
    Gauldal
    2
    6
  • 22 august 2019 - 20:00
    Melhus 3 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Melhus 3
    Gauldal 2
    3
    9
  • 23 august 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Leik
    Gauldal 2
    Leik
    6
    0
  • 23 august 2019 - 18:30
    Trond (H) vs. (B) Gauldal 2
    Trond
    Gauldal 2
    3
    4
  • 25 august 2019 - 18:00
    Heimdal (H) vs. (B) Gauldal
    Heimdal
    Gauldal
    0
    0
  • 25 august 2019 - 18:00
    Gauldal (H) vs. (B) Skaun 2
    Gauldal
    Skaun 2
    9
    2
  • 26 august 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Nardo
    Gauldal
    Nardo
    0
    12
  • 26 august 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Vestbyen
    Gauldal
    Vestbyen
    1
    2
  • 27 august 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Gauldal
    Rennebu
    Gauldal
    6
    9
  • 28 august 2019 - 18:30
    Buvik 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Buvik 2
    Gauldal 2
    1
    15
  • 28 august 2019 - 19:30
    Frøya (H) vs. (B) Gauldal 2
    Frøya
    Gauldal 2
    0
    0
  • 29 august 2019 - 18:30
    KIL/Hemne (H) vs. (B) Gauldal 2
    KIL/Hemne
    Gauldal 2
    4
    8
  • 29 august 2019 - 18:30
    Leik (H) vs. (B) Gauldal
    Leik
    Gauldal
    0
    0
  • 29 august 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Hegra
    Gauldal 2
    Hegra
    4
    5
  • 29 august 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Trygg/Lade 3
    Gauldal
    Trygg/Lade 3
    7
    2
  • 30 august 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Gauldal
    Støren
    Gauldal
    10
    1
  • 30 august 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Strindheim
    Gauldal
    Strindheim
    1
    1
  • 31 august 2019 - 14:00
    Ålen 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Ålen 2
    Gauldal
    4
    0
  • 02 september 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Gauldal
    Gimse
    Gauldal
    3
    0
  • 02 september 2019 - 19:00
    Sokna 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Sokna 2
    Gauldal 2
    4
    8
  • 02 september 2019 - 20:00
    Flatås 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Flatås 2
    Gauldal 2
    0
    0
  • 03 september 2019 - 18:30
    Singsås (H) vs. (B) Gauldal 2
    Singsås
    Gauldal 2
    6
    3
  • 03 september 2019 - 19:30
    Gauldal (H) vs. (B) Orkdal 3
    Gauldal
    Orkdal 3
    6
    3
  • 03 september 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Alvdal 2
    Gauldal
    Alvdal 2
    0
    7
  • 04 september 2019 - 17:17
    Leinstrand (H) vs. (B) Gauldal
    Leinstrand
    Gauldal
    6
    8
  • 05 september 2019 - 18:30
    Sjetne (H) vs. (B) Gauldal 2
    Sjetne
    Gauldal 2
    3
    6
  • 05 september 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Leik
    Gauldal 2
    Leik
    0
    0
  • 05 september 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Leik
    Gauldal 2
    Leik
    4
    5
  • 05 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Byneset
    Gauldal
    Byneset
    7
    4
  • 05 september 2019 - 20:00
    Klæbu 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Klæbu 2
    Gauldal 2
    14
    0
  • 05 september 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Leik 2
    Gauldal 2
    Leik 2
    0
    0
  • 09 september 2019 - 18:30
    Heimdal (H) vs. (B) Gauldal
    Heimdal
    Gauldal
    0
    1
  • 09 september 2019 - 19:00
    Gauldal (H) vs. (B) Støren 2
    Gauldal
    Støren 2
    4
    7
  • 09 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Orkanger
    Gauldal
    Orkanger
    2
    8
  • 09 september 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Røros 2
    Gauldal
    Røros 2
    0
    0
  • 10 september 2019 - 18:30
    Leinstrand (H) vs. (B) Gauldal
    Leinstrand
    Gauldal
    4
    14
  • 10 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    4
    5
  • 10 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Tiller 3
    Gauldal
    Tiller 3
    3
    2
  • 10 september 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Buvik 2
    Gauldal 2
    Buvik 2
    0
    0
  • 10 september 2019 - 20:00
    Gauldal (H) vs. (B) Byåsen 3
    Gauldal
    Byåsen 3
    4
    2
  • 11 september 2019 - 18:30
    Buvik 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Buvik 2
    Gauldal 2
    0
    0
  • 11 september 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Flatås 2
    Gauldal 2
    Flatås 2
    4
    8
  • 12 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal 2
    Oppdal
    Gauldal 2
    2
    7
  • 12 september 2019 - 18:30
    Verdal (H) vs. (B) Gauldal
    Verdal
    Gauldal
    1
    0
  • 12 september 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Astor 2
    Gauldal 2
    Astor 2
    6
    3
  • 12 september 2019 - 19:30
    Ranheim 3 (H) vs. (B) Gauldal
    Ranheim 3
    Gauldal
    0
    11
  • 12 september 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Hommelvik 2
    Gauldal 2
    Hommelvik 2
    0
    0
  • 13 september 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Byneset
    Gauldal
    Byneset
    3
    6
  • 13 september 2019 - 19:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Orkla 3
    Gauldal 2
    Orkla 3
    0
    0
  • 14 september 2019 - 14:00
    Os/Nansen (H) vs. (B) Gauldal
    Os/Nansen
    Gauldal
    10
    1
  • 14 september 2019 - 18:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Rennebu
    Gauldal 2
    Rennebu
    3
    6
  • 15 september 2019 - 13:00
    Freidig 3 (H) vs. (B) Gauldal
    Freidig 3
    Gauldal
    7
    0
  • 15 september 2019 - 18:00
    Orkanger (H) vs. (B) Gauldal
    Orkanger
    Gauldal
    0
    0
  • 16 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal
    Oppdal 2
    3
    7
  • 16 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Trond
    Gauldal
    Trond
    0
    4
  • 17 september 2019 - 18:30
    Flatås (H) vs. (B) Gauldal
    Flatås
    Gauldal
    2
    5
  • 17 september 2019 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Gauldal 2
    Meldal
    Gauldal 2
    10
    3
  • 18 september 2019 - 18:30
    Buvik (H) vs. (B) Gauldal
    Buvik
    Gauldal
    0
    0
  • 18 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Fram
    Gauldal
    Fram
    0
    0
  • 18 september 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Gimse 2
    Gauldal 2
    Gimse 2
    0
    0
  • 18 september 2019 - 20:00
    Gimse 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Gimse 2
    Gauldal 2
    0
    0
  • 19 september 2019 - 18:30
    Buvik (H) vs. (B) Gauldal 2
    Buvik
    Gauldal 2
    0
    0
  • 19 september 2019 - 18:30
    Malvik (H) vs. (B) Gauldal 2
    Malvik
    Gauldal 2
    0
    0
  • 19 september 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Gauldal
    Støren
    Gauldal
    0
    0
  • 19 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Tynset 2
    Gauldal
    Tynset 2
    0
    0
  • 20 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Gauldal
    Utleira
    Gauldal
    0
    0
  • 20 september 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Rennebu
    Gauldal
    Rennebu
    0
    0
  • 20 september 2019 - 19:30
    Gauldal (H) vs. (B) Sokna
    Gauldal
    Sokna
    0
    0
  • 22 september 2019 - 18:00
    Gauldal (H) vs. (B) Orkla
    Gauldal
    Orkla
    0
    0
  • 23 september 2019 - 18:30
    Nidelv (H) vs. (B) Gauldal
    Nidelv
    Gauldal
    0
    0
  • 23 september 2019 - 19:00
    Gauldal (H) vs. (B) Nardo
    Gauldal
    Nardo
    0
    0
  • 23 september 2019 - 20:00
    Leinstrand (H) vs. (B) Gauldal 2
    Leinstrand
    Gauldal 2
    0
    0
  • 24 september 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Gauldal 2
    Gimse
    Gauldal 2
    0
    0
  • 24 september 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Ålen /Haltdalen
    Gauldal 2
    Ålen /Haltdalen
    0
    0
  • 25 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Sjetne 2
    Gauldal
    Sjetne 2
    0
    0
  • 25 september 2019 - 19:30
    Ålen (H) vs. (B) Gauldal
    Ålen
    Gauldal
    0
    0
  • 26 september 2019 - 18:30
    Melhus (H) vs. (B) Gauldal
    Melhus
    Gauldal
    0
    0
  • 26 september 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Charlottenlund 2
    Gauldal 2
    Charlottenlund  2
    0
    0
  • 26 september 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Melhus 3
    Gauldal 2
    Melhus 3
    0
    0
  • 27 september 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Gimse 2
    Gauldal
    Gimse 2
    0
    0
  • 27 september 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Astor
    Gauldal
    Astor
    0
    0
  • 27 september 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Buvik
    Gauldal
    Buvik
    0
    0
  • 28 september 2019 - 14:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Frøya
    Gauldal 2
    Frøya
    0
    0
  • 29 september 2019 - 17:30
    Hitra 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Hitra 2
    Gauldal 2
    0
    0
  • 30 september 2019 - 18:30
    Flatås (H) vs. (B) Gauldal
    Flatås
    Gauldal
    0
    0
  • 30 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Orkla
    Gauldal
    Orkla
    0
    0
  • 30 september 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Sokna 2
    Gauldal 2
    Sokna 2
    0
    0
  • 01 oktober 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Freidig 2
    Gauldal 2
    Freidig 2
    0
    0
  • 02 oktober 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Buvik 2
    Gauldal 2
    Buvik 2
    0
    0
  • 02 oktober 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Melhus 2
    Gauldal
    Melhus 2
    0
    0
  • 03 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Oppdal 2
    Gauldal 2
    0
    0
  • 03 oktober 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Vestbyen 2
    Gauldal
    Vestbyen 2
    0
    0
  • 03 oktober 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Melhus 2
    Gauldal 2
    Melhus 2
    0
    0
  • 04 oktober 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Gimse
    Gauldal 2
    Gimse
    0
    0
  • 04 oktober 2019 - 18:30
    Nationalkameratene 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Nationalkameratene 2
    Gauldal
    0
    0
  • 04 oktober 2019 - 18:30
    Orkdal 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Orkdal 2
    Gauldal
    0
    0
  • 04 oktober 2019 - 20:00
    Ålen (H) vs. (B) Gauldal
    Ålen
    Gauldal
    0
    0
  • 06 oktober 2019 - 16:00
    Gauldal (H) vs. (B) Skaun 2
    Gauldal
    Skaun 2
    0
    0
  • 08 oktober 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal 2
    Oppdal 2
    0
    0
  • 13 oktober 2019 - 18:00
    Trønder/Frøya 2/Nabeita (H) vs. (B) Gauldal 2
    Trønder/Frøya 2/Nabeita
    Gauldal 2
    0
    0
  • 14 oktober 2019 - 18:30
    Sverresborg (H) vs. (B) Gauldal
    Sverresborg
    Gauldal
    0
    0
  • 14 oktober 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Buvik
    Gauldal
    Buvik
    0
    0
  • 14 oktober 2019 - 19:30
    Leik (H) vs. (B) Gauldal 2
    Leik
    Gauldal 2
    0
    0
  • 14 oktober 2019 - 20:00
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Klæbu 2
    Gauldal 2
    Klæbu 2
    0
    0
  • 14 oktober 2019 - 20:00
    Leik 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Leik 2
    Gauldal 2
    0
    0
  • 15 oktober 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Trønder-Lyn
    Gauldal 2
    Trønder-Lyn
    0
    0
  • 16 oktober 2019 - 18:30
    Byåsen 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Byåsen 2
    Gauldal 2
    0
    0
  • 16 oktober 2019 - 21:00
    Strindheim 4 (H) vs. (B) Gauldal
    Strindheim 4
    Gauldal
    0
    0
  • 18 oktober 2019 - 18:30
    Orkanger (H) vs. (B) Gauldal
    Orkanger
    Gauldal
    0
    0
  • 18 oktober 2019 - 18:30
    Nidelv 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Nidelv 2
    Gauldal
    0
    0
  • 20 oktober 2019 - 15:30
    Frøya (H) vs. (B) Gauldal 2
    Frøya
    Gauldal 2
    0
    0

Vis alle artikler

Sponsorer

Banekalender finner du i menyen, men med en liten tilleggsforklaring her

Banene er forbeholdt barnefotball 18.00 -19:00

Prøver også hvis mulig å legge til rette slik at også årsklassene 11 og 12 kan starte treninger fra 18.00 hvis mulig.

Vedr. kamper så er det lagt opp til at 7èr skal gå på halv halvdel av stor bane (definert A1, B1, A2 eller B2)

Ved 2 kamper på slik bane samtidig skal det være en halv stor bane ledig til trening. (A eller B)

Prøv å arrangere kamper på samme halvdel. (A eller B) A1+A2= A

9èr går på halv bane A eller B.

For aldersgruppen 10 år og nedover er det tildelt for trening en ¼ bane for alderstrinnet. Dvs. at gutter og jenter i samme alderstrinn benytter en ½ halvdel. F.eks. B1 – G og J2010

Gi beskjed skriftlig om dere er oppsatt på trening og ikke skal trene, eller ønsker å forandre treningstid.

Følg med på banekalenderen og vær obs på at denne kan forandre seg litt underveis. Det er ingen garanti for samme treningstid uka etter.

Ønskes flere treninger - let fram ledig tid i kalenderen og søk om ny tid. Ekstra treninger kan med fordel settes opp på helg.

Det blir bedring når gressbanene kan taes i bruk.

Fram til da:

Kom i gang med årets sesong!

Lykke til.

LA



Levert av IdrettenOnline